klimatyzacja
tel. 518 621 126
 
O firmie Klimatyzacja Wentylacja Serwis Nasze realizacje Kontakt
KRÓTKO O NAS

Oferujemy Państwu najlepszej jakości klimatyzacje i systemy wentylacyjne. Już od wielu lat dostarczamy setkom klientów każdego roku najlepsze rozwiązania, dostosowane wprost do Państwa oczekiwań.
Serdecznie zapraszam !
co
OFERUJEMY ?
Klimatyzacje
Wentylacje
Serwis klimatyzacji
Najwyższą jakość usług
Najniższe ceny

Klimatyzacja Serwerowni Montaż Serwis Klimatyzacji Warszawa

Montaż klimatyzacja w Serwerowni, poniżej przedstawię zalecenia odnośnie klimatyzatorów montowanych w serwerowniach 

     Najważniejszym parametrem pracy klimatyzacji w serwerowni jest temperatura powinna mieścić się w przedziale między 20°C, a 21°C, a wilgotność powietrza powinna wynosić około 45-50%.

     Klimatyzator do serwerowni musi sprostać zadaniu nieprzerwanej pracy przez cały rok: 365 dni i 24 godziny na dobę, przy temp. zewnętrznych do -25°C.

     Proponowane przez firmę KLIMA-EKO klimatyzatory z przeznaczeniem do pracy w serwerowniach są najwyższej jakości, są proste w obsłudze jak standardowe klimatyzacje ale niezawodne.  Klimatyzacje w serwerowni montujemy i dobieramy odpowiednią wydajność na podstawie obliczeń maksymalnej pracy serwerów . Nasze klimatyzatory chronia serwerownie i UPS-sy w najważniejszych, strategicznych obiektach kraju.

 

Zadzwoń i umów się na Bezpłatną wycenę systemu klimatyzacji w Twojej serwerowni - Tel: 518-621-126   lub   e-mail: biuro@montaz-klimatyzacja.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(c) 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone dla montaz-klimatyzacja.pl | Realizacja: j-net.pl