klimatyzacja
tel. 518 621 126
 
O firmie Klimatyzacja Wentylacja Serwis Nasze realizacje Kontakt
KRÓTKO O NAS

Oferujemy Państwu najlepszej jakości klimatyzacje i systemy wentylacyjne. Już od wielu lat dostarczamy setkom klientów każdego roku najlepsze rozwiązania, dostosowane wprost do Państwa oczekiwań.
Serdecznie zapraszam !
co
OFERUJEMY ?
Klimatyzacje
Wentylacje
Serwis klimatyzacji
Najwyższą jakość usług
Najniższe ceny

Wentylacja Warszawa, Montaż i Serwis Wentylacji

KLIMA-EKO zajmuje się również montaż i serwis wentylacji klimatyzacja w Warszawie i okolicy.

 

   W swej ofercie posiadamy centrale wentylacyjne, centrale rekuperacyjne, rekuperatory, wentylatory (dachowe, kanałowe) oraz materiały instalacyjne (wentylacja).
 

    Aktualnie duży nacisk kładziemy na ograniczanie kosztów czyli energooszczędne systemy wentylacji mechanicznej . System wentylacyjny nawiewno - wywiewny z odzyskiem ciepła oparty na rekuperatorze zapewnia odzysk ciepła z powietrza, które w tradycyjnych systemach wentylacyjnych ucieka. Rekuperator nie tylko daję świeże powietrze, ale i znaczna redukcja koszty ogrzewania. W naszej ofercie znajdą Państwo dużo rozwiązań w oparciu o urządzenia rekuperacyjne.


Jeżeli są Państwo zainteresowani wentylacja w Warszawie, prosimy o kontakt:

Tel: 518-621-126   -   Z chęcią odpowiemy na pytania.

wentylacja w warszawa montaż i serwis

     Kompleksowa oferta naszej firmy zakłada sprzedaż, montaż, oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wentylatorów. Tego typu urządzenia mimo że, podobnie jak klimatyzatory dbają o nasz komfort mają inną specyfikę działania. Nasza firma zajmuje się dystrybucją i instalacją wentylatorów z systemem nawiewno – wywiewnym. Takie produkty zostały wyposażone w rekuperator, który zapewnia odzysk ciepła z powietrza.

     Co takie rozwiązanie oznacza dla użytkowników? Po pierwsze, nasze pomieszczenia zyskają świeże, pozbawione kurzu i drobnoustrojów powietrze z zewnątrz. Po drugie, klienci będą mogli zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. W tradycyjnych rozwiązaniach ciepło za pomocą wentylatorów uciekało bezpowrotnie, dzięki oferowanym przez naszą firmę produktom będziemy mogli je wykorzystać powtórnie – w oczyszczonej formie. Dobra wentylacja jest potrzebna nie tylko tam gdzie przebywają ludzie i zwierzęta, ale również w miejscach w których pracuje zwiększona ilość urządzeń elektronicznych np. komputerów.

     Dobra wentylacja jest także nieoceniona w obiektach, w których powietrze zanieczyszczane jest przez dym papierosowy, czy też przez inne chemiczne opary. Warto już dzisiaj zadbać o swój komfort, a także o wygodę naszych gości (jeśli prowadzimy hotel, restaurację) i zamówić najlepsze wentylatory i ich montaż. Wszelkie urządzenia oferowane przez naszą firmę objęte są gwarancją, oraz zostały wyposażone w certyfikaty zapewniające o najwyższej klasie użytkowej.
(c) 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone dla montaz-klimatyzacja.pl | Realizacja: j-net.pl